Hızlı Cevap: Asmalı Konak Müzesi Nerede?

Hamzaoğlu konağı nerede?

Ürgüp’e 5 km uzaklıkta olan ve Mustafapaşa Beldesi’nde yer alan konak gerçekte Old Greek House adı altında otel ve restoran olarak ziyaretçilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Asmalı Konak hangi şehirde?

Asmalı Konak dizisi iki farklı konakta çekilmiştir. Bu konaklardan bir tanesi Ürgüp’e 5 kilometre mesafede Güneşin Şehri Mustafapaşa’da bulunuyor. Günümüzde Old Gerek Hause ismi ile otel ve restoran olarak hizmet vermektedir.

Asmali Konak filmi nerede cekildi?

Burada sizleri hemen bilgilendirelim, dizinin çekimleri iki farklı konakta yapılmıştır. Konaklardan biri Ürgüp merkezde iken, diğer konak ise Ürgüp’e 5 km uzaklıkta bulunan Mustafapaşa Beldesi’nde bulunmaktadır. Biz her iki konak hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Asmalı Konak ilk ev nerede?

Asmalı Konak dizisi aslında Ürgüp’teki iki farklı konakta çekilmiştir. Asmalı Konak ‘ın çekildiği ilk konak Ürgüp’ün şehir merkezine 5 km uzağındaki Mustafapaşa bölgesinde yer alıyor. Günümüzde “Old Greek House” olarak adlandırılan konak hem restoran hem de otel olarak kullanılıyor.

Asmalı Konak son bölüm ne oldu?

Bahar iyileşirken, Seymen de psikiyatr sayesinde yavaş yavaş hafızasına kavuşur. Anlaşılır ki, Seymenle Bahar sokakta soyguncuların saldırısına uğramış ve Seymen soyguncunun elinden silahı almaya çalışırken, yanlışlıkla eşini vurmuştur. Finalde ikisi de iyileşir ve Türkiyeye dönerler.

Aşk ve mavi dizi nerede çekiliyor?

Aşk ve Mavi Dizi Seti – Ürgüp, Nevşehir.

Asmalı Konak kaç yıllık?

Asmalı Konak, 2002-2003 yılları arasında Atv’de yayımlanan duygusal ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir. 2 sezon yayımlanan dizi 54. bölümüyle ekranlara veda etti.

You might be interested:  FAQ: Sabancı Müzesi Ne Var?

Asmalı Konak dizisi ne zaman başladı?

Hercai dizisi Mardin ilimizin Midyat ilçesinde Konuk Evi Müzesi olarak bilinen Mardin Midyat Sıla Konağı’nda çekiliyor.

Mardinde hangi diziler çekildi?

Mardin ili sınırları içerisinde çekilen dizilerden birisi olan 1986 yılı yapımlı “ Mardin Münih Hattı” adlı dizi, o dönemde izleyicilerden büyük ilgi görmüştür. Günümüzde ise, en fazla üzerinde durulan Mardin dizi ve filmlerinin kan davası, terör, sosyal yaşantı, gelenekler vb. konularda olduğu dikkat çekmektedir.

Asmalı Konak nerede çekildi Bursa?

Asmalı Konak, Ürgüp’te yer alan ve bugün otel olarak hizmet veren bir konakta çekilmiştir. Emrah ile Özlem Conker’in başrolü olduğu, türküsüyle bile popüler olan Kınalı Kar, Bursa ‘nın Cumalıkızık ilçesinde çekilmiş ve çekildiği köye adını vermiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *