Hızlı Cevap: Key Müzesi Kimin?

Key Museum ücreti ne kadar?

Key Museum Giriş Ücreti 2021 Tam bilet fiyatı ise 30 TL ve öğrenciler ve 65 yaş üstü ziyaretçiler için müze giriş ücreti 15 TL olarak belirlenmiştir. Engelliler, bu müzeyi ücretsiz olarak gezebiliyor ve engelli vatandaşlarımıza refakat edecek bir kişi de ücretsiz olarak ziyaret fırsatı buluyor.

Key Museum ne zaman kuruldu?

Oysa yaklaşık üç senedir otomobil severlerin buraya bir seyahat planlamaları için son derece iyi bir nedenleri var: 2015 yılında Torbalı’da açılan KEY Museum, 7000 metrekarelik sergi alanında eşsiz bir klasik otomobil ve motosiklet koleksiyonuna ev sahipliği yapıyor.

Key müzesi hangi günler açık?

Key Museum Çalışma Saatleri Key Museum, Pazartesi ve Salı günleri ziyarete kapalı ama birçok kurumdan farklı olarak hafta sonları dahi ziyaretçileri ile buluşuyor. Haftanın diğer günlerinde 10:00-17:00 saatlerinde ziyaretlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Key müzesine nasıl gidilir?

İzmir Key Müzesi İzmir’in Torbalı ilçesinde bulunmaktadır. Konak’tan İzmir Metro’ya binerek Hilal durağında İZBAN’a aktarma yapınız. İZBAN ile Tepeköy’de ininiz. Buradan 701 ya da 712 numaralı otobüslerden birine binerek Temel durağında indiğinizde İzmir Key Müzesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Izmir Oyuncak Müzesi pazar günü açık mı?

Ümran Baradan Oyun ve Oyuncak Müzesi Giriş Ücreti ve Ziyaret Saatleri. Dipnot: Müze Pazar ve Pazartesi Günleri Kapalıdır.

Izmirde kaç tane müze var?

İzmir ‘in Müzeleri (Tarihi Eserler ile Dolu 21 Müze )

Izmir Arkeoloji Müzesi ne zaman açık?

İzmir Etnografya Müzesi haftanın her günü 08 00 ile 17 00 saatleri arasında ziyarete açık bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *